Interjero dizainas

Paslaugos

Mūsų Paslaugos

Atsiliepimai

Klientų Atsiliepimai

Kai nusprendžiau pirkti statomą kotedžą net neįsivaizdavau kiek ten visokių reikalų. Ačiū Rimai, kad padėjo susigaudyti visuose brėžiniuose, patarė dėl elektros, apšvietimo, vandentiekio, baldų išplanavimo, o kur dar visokios rekuperacijos, dujiniai katilai, kolektoriai. Kur pirkti ir kaip išsirinkti geriausią? Sutaupiau ir laiko, ir pinigų!

Irma

Konsultacijos kotedžo interjero dizainui

Ačiū Rimai už konsultacijas įsirenginėjant kambarį, kuriame norime sutalpinti ir sandėliuojamus daiktus, skalbimo mašiną, įvairias buitines priemones bei padaryti jaukų svečiams gyventi. Patiko, kad pateikė praktiškas idėjas, suprojektavo spintą su daiktų laikymo sprendimais. Konkretūs mūsų turimi daiktai rado savo vietą spintoje. Taip pat visi baldai, kuriuos pasiūlė galimi įsigyti Lietuvoje, pateikė svetainių nuorodas kas labai naudinga, nes nereikia pačiam važinėti po salonus ir ieškoti jų atitikmens.

Viktorija

Svečių kambarys ir techninė patalpa viename

Atėjo laikas namie daryti remontą. Kadangi pati idėjų turėjau nedaug, pagalvojau gal reikia dizainerio, suradau Rimą. Pasakiau tik, kad noriu šviesių namų. Ir štai viskas sudėliota iki smulkiausios detalės. Dabar mano namai šviesūs, jaukūs ir tvarkingi. Ačiū, Rimai!

Genutė

Buto rekonstrukcija – „Aukso gija“